دانلود زیرنویس فارسی فیلم Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day 2014

ژانر : خانوادگی | کمدی امتیاز : 6.2/10 خلاصه داستان : داستان فیلم درباره پسری به نام «الکساندر» است که مایه ی ننگ خانواده اش است و آنها هیچ برنامه ای برای شرکت در جشن تولدش ندارند. الکساندر که شدیدا دلش به حال خودش می‌سوزد ، نیمه شب تولدش برای خود ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day 2014

ژانر : خانوادگی | کمدی
امتیاز : 6.2/10
خلاصه داستان : داستان فیلم درباره پسری به نام «الکساندر» است که مایه ی ننگ خانواده اش است و آنها هیچ برنامه ای برای شرکت در جشن تولدش ندارند. الکساندر که شدیدا دلش به حال خودش می‌سوزد ، نیمه شب تولدش برای خود یک ظرف بستنی گردویی می‌ریزد و آرزو می‌کند تا بقیه ی اعضای خانواده یک روز درد زندگی ای را که او خوب با آن آشنا است را تجربه کنند و .
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
Alexander.and.the.Terrible.Horrible.No.Good.Very.Bad.Day.2014.All.BluRay Alexander.and.the.Terrible.Horrible.No.Good.Very.Bad.Day.2014.720p.BluRay.x264-GECKOS Alexander.and.the.Terrible.Horrible.No.Good.Very.Bad.Day.2014.1080p.BluRay.x264-GECKOS Alexander.and.the.Terrible.Horrible.No.Good.Very.Bad.Day.2014.BluRay.720p.x264-Ganool Alexander.and.the.Terrible.Horrible.No.Good.Very.Bad.Day.2014.BluRay.1080p.5.1CH.x264-Ganool
1 مرداد 1395
1,374
35.30
سپهر مقدم

این مترجم 1,096 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 485 بار دانلود شده است .