دانلود زیرنویس فارسی سریال Pretty little liars فصل 6 - تمام قسمت ها

اليسون ، آريا ، هانا ، ايملي و اسپنسر دوستاي صميمي هستند و در دبيرستانشونم خيلي محبوبند، در طي يه مهماني شبانه اليسون به طور مرموزي ناپديد ميشه و بقيه دوستانشم بعد از اين قضيه از هم جدا ميشن تا يك سال بعد زماني كه همشون پيغاماي تهديد آميز از كسي كه ا ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی سریال Pretty little liars فصل 6 - تمام قسمت ها

اليسون ، آريا ، هانا ، ايملي و اسپنسر دوستاي صميمي هستند و در دبيرستانشونم خيلي محبوبند، در طي يه مهماني شبانه اليسون به طور مرموزي ناپديد ميشه و بقيه دوستانشم بعد از اين قضيه از هم جدا ميشن تا يك سال بعد زماني كه همشون پيغاماي تهديد آميز از كسي كه از اسم A استفاده ميكنه دريافت ميكنن كسي كه تهديد ميكنه رازي كه فقط اليسون از اون خبر داره را فاش ميكنه و اين دوستان دوباره دور هم جمع ميشن و ميخوان بفهمن كه A واقعا كيه كه شايد بالاخره راز گم شدن دوستشونو پيدا كنند.
30 مرداد 1395
46
6.52
khe

این مترجم 3,966 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 3 بار دانلود شده است .