دانلود زیرنویس فارسی سریال Hemlock Grove فصل 1 - تمام قسمت ها

در کنار کارخانه ی فولاد شهر پنسیلوانیا ، جسد تکه پاره ی یک دختر نوجوان پیدا می شود. وقتی مردم به دنبال شکار هیولایی که اینکار را کرده است، بودند ، شایعات زیادی بر سر زبان ها افتاد اما بیشتر اهالی شهر به خانواده ی ثروتمند کولی قبیله ی «گادفری» که به ت ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی سریال Hemlock Grove فصل 1 - تمام قسمت ها

در کنار کارخانه ی فولاد شهر پنسیلوانیا ، جسد تکه پاره ی یک دختر نوجوان پیدا می شود. وقتی مردم به دنبال شکار هیولایی که اینکار را کرده است، بودند ، شایعات زیادی بر سر زبان ها افتاد اما بیشتر اهالی شهر به خانواده ی ثروتمند کولی قبیله ی «گادفری» که به تازگی به آنجا آمده بودند مشکوک شدند، در دنیای پیچیده ی «هملاک گراو» ، هرکسی یک راز تاریک را مخفی می کند. دو نفر مظنون به قتل هستند که یکی از آنها «Peter Rumancek» که طبق شایعات شنیده شده یک گرگینه است و «Roman» که خودش مالک کارخانه است تصمیم می گیرند تا قاتل را پیدا کنند اما ...
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
Bule Ray
1080P
720P
480p
3 شهریور 1395
810
49.51
khe

این مترجم 3,966 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 401 بار دانلود شده است .