دانلود زیرنویس فارسی سریال Happyish فصل 1 قسمت6

داستان سریال در رابطه با مرد 44 ساله و افسرده ای به نام «تام پین» است که از دارو های ضد افسردگی استفاده می کند. پس از وارد شدن مدیر جدید و جوان 25 ساله اش خوشبختی زندگی تام به هم می ریزد. بعد از این تام به این فکر می کند که آیا باید یک تغییر بزرگی در ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی سریال Happyish فصل 1 قسمت6

داستان سریال در رابطه با مرد 44 ساله و افسرده ای به نام «تام پین» است که از دارو های ضد افسردگی استفاده می کند. پس از وارد شدن مدیر جدید و جوان 25 ساله اش خوشبختی زندگی تام به هم می ریزد. بعد از این تام به این فکر می کند که آیا باید یک تغییر بزرگی در زندگیش بدهد تا خوشبخت شود یا از خوشبختی های این زندگیش استفاده نمی کند؟ به دنبال خوشبختی گشتن کار آدم های احمق نیست آن هم در این سن و سال؟ با این اوصاف تام به دنبال خوشبختی می رود و سعی می کند آن را به دست آورد در حالی که اطرافیانش فکر نمی کنند که او بتواند خوشبختی شود. او هرچقدر برای رسیدن به خوشبختی تلاش بیشتری می کند موانع بیشتری هم در مسیر راهش قرار میگیرند و ...
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
Bule Ray
1080P
720P
3 شهریور 1395
49
0.00
azar

این مترجم 436 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 0 بار دانلود شده است .