دانلود زیرنویس فارسی سریال Awkward فصل 5 - قسمت 4

«بی دست و پا» در مورد حوادث خاص در سال های شکل گیری ماست که گاهی اوقات ما را بهترین و گاهی بدترین نشان می دهد. این سریال حول زندگی نوجوان پانزده ساله «جنا همیلتون» می گردد کسی که مانند خیلی ها احساس می کند در بین همسالان خودش دیده نمی شود و با نا امی ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی سریال Awkward فصل 5 - قسمت 4

«بی دست و پا» در مورد حوادث خاص در سال های شکل گیری ماست که گاهی اوقات ما را بهترین و گاهی بدترین نشان می دهد. این سریال حول زندگی نوجوان پانزده ساله «جنا همیلتون» می گردد کسی که مانند خیلی ها احساس می کند در بین همسالان خودش دیده نمی شود و با نا امیدی می خواهد جایگاهش را پیدا کند، چیزی که در این روزگار و این سن واقعا سخت است. روزگاری که در آن پیدا کردن جایگاه یعنی خاص و انگشت نما بودن و متاسفانه دیده شدن جنا درست بعد از تصادف آن که باعث شکستن دستش و برچسب خوردن نه چندان جالبی به آن شد اتفاق افتاد و در حالی که شایعات تصادفش می توانست بدترین کابوس زندگیش شود جنا تصمیم می گیرد از این اتفاق برای پیشرفت زندگیش استفاده کند و ...
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
Bule Ray
1080P
720P
480p
4 شهریور 1395
63
0.00
khe

این مترجم 3,966 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 0 بار دانلود شده است .