دانلود زیرنویس فارسی سریال Broadchurch فصل 1 - تمام قسمت ها

در شهر کوچک «برودچرچ»، در ساحل «دورست» جسد پسر بچه ای به نام «دنی لتیمر» پیدا می شود. در این شهر کوچک دزدی های معمولی و کوچک، خرید و فروش مواد و یا رانندگی در هنگام م.س.ت.ی انجام می شد اما جرمی به این بزرگی هیچگاه اتفاق نیفتاده بود. بعد از بررسی های ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی سریال Broadchurch فصل 1 - تمام قسمت ها

در شهر کوچک «برودچرچ»، در ساحل «دورست» جسد پسر بچه ای به نام «دنی لتیمر» پیدا می شود. در این شهر کوچک دزدی های معمولی و کوچک، خرید و فروش مواد و یا رانندگی در هنگام م.س.ت.ی انجام می شد اما جرمی به این بزرگی هیچگاه اتفاق نیفتاده بود. بعد از بررسی های دقیق بازرس «آلک هاردی» و «الی میلر» مشخص می شود که این پسر به قتل رسیده است. آلک هاردی به تازگی از «سندبروک» به اینجا آمده تا زندگی آرامی را داشته باشد، ولی درگیر این پرونده می شود. الی هم یکی از دوستان «بث»، مادر دنی، و در کل دوست خانوادگیِ خانواده ی «لتیمر» است. پس از تحقیقاتی که آلک و الی انجام می دهند، رازهای جالبی بر ملا می شوند که ...
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
Bule Ray
1080P
720P
480p
4 شهریور 1395
54
3.70
khe

این مترجم 3,966 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 2 بار دانلود شده است .