دانلود زیرنویس فارسی سریال The Mentalist فصل 4 - تمام قسمت ها

داستان سریال راجب مامور اداره پلیس «پاتریک جین» می باشد که از لحاظ روانشناختی با اداره پلیس همکاری می کند.هنر او توجه به جزئیاتی ست که ما به عنوان فردی معمولی به آنها توجه نمی کنیم . در شخصیت پردازی پاتریک ما فردی شوخ و بعضی وقتها جدی را می یابیم که ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Mentalist فصل 4 - تمام قسمت ها

داستان سریال راجب مامور اداره پلیس «پاتریک جین» می باشد که از لحاظ روانشناختی با اداره پلیس همکاری می کند.هنر او توجه به جزئیاتی ست که ما به عنوان فردی معمولی به آنها توجه نمی کنیم . در شخصیت پردازی پاتریک ما فردی شوخ و بعضی وقتها جدی را می یابیم که مثل خیلی از شخصیت ها ی شبیه اش از زخم دیرینه ای رنج می برد. پاتریک در گذشته تظاهر می کرده که با ارواح ارتباط دارد و همین قضیه موجب کشته شدن خانواده اش توسط یک قاتل زنجیره ای شده است و همین موضوع باعث شده از گذشته خود بسیار پشیمان باشد. سیمون بیکر در نقش پاتریک واقعا فوق العاده است ، او وقتی نگاه می کند یا حرف می زند شما احساس می کنید دارد ذهن شما را می خواند و به گونه ای با نگاه های آرامش و چشمان بی حسش به نوعی این حس را القا می کند که گویی او با همه متفاوت است .البته از جادو و معجزه خبری نیست و همه چیز بر اساس مدارک و ادراک در حل جرم ها جلو می رود و ما بعضی اوقات از نحوه کشف جرایم توسط پاتریک شگفت زده می شویم و ...
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
Bule Ray
1080P
720P
480p
4 شهریور 1395
4,624
75.54
khe

این مترجم 3,966 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 3,493 بار دانلود شده است .