دانلود زیرنویس فارسی سریال White Collar فصل 5 - تمام قسمت ها

سریال از یک فرار شروع می شود فرد جوانی به نام «نیل کفری» ریش های خود را می تراشد و یونیفرم مامورین زندان را می پوشد و به راحتی از زندان فوق امنیتی فرار می کند. نیل بسیار خوش چهره ، خوش پوش و خوش هیکل است. زبان باز و حیله گر و جذاب است. «پیتر» خجالتی ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی سریال White Collar فصل 5 - تمام قسمت ها

سریال از یک فرار شروع می شود فرد جوانی به نام «نیل کفری» ریش های خود را می تراشد و یونیفرم مامورین زندان را می پوشد و به راحتی از زندان فوق امنیتی فرار می کند. نیل بسیار خوش چهره ، خوش پوش و خوش هیکل است. زبان باز و حیله گر و جذاب است. «پیتر» خجالتی و ساده پوش است و از نصایح همکار جدید خود در روابط زناشویی بهره می گیرد. او باهوش و باتجربه و درستکار است و همواره با یک چشم خود مراقب تبهکار پیشین و همکار فعلی خود است که دست از پا خطا نکند. سریال پر از طعنه ها و تکه های شیرین و بامزه است که این دو بازیگر به هم می اندازند. ما زیاد با جزئیات و مدارک و شواهد پیچیده برای حل کردن جرائم روبرو نیستیم، بیشتر هوش و ذکاوت نیل است که در حل کردن آنها ما را مجذوب خود می کند و ...
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
Bule Ray
1080P
720P
480p
5 شهریور 1395
478
21.34
khe

این مترجم 3,966 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 102 بار دانلود شده است .