دانلود زیرنویس فارسی سریال Nikita فصل 3 تمام قسمت ها

داستان سریال از جایی شروع می شود که ما می بینیم نیکیتا سه سال هست از سازمان خودش فرار کرده سازمانی که او را در جوانی گرفته ، آموزش های نظامی داده و تبدیل به یک آدمکش حرفه ایش کرده است اما نیکیتا عاشق یک غیر نظامی می شود اما سازمان (که ما آن را به اسم ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی سریال Nikita فصل 3 تمام قسمت ها

داستان سریال از جایی شروع می شود که ما می بینیم نیکیتا سه سال هست از سازمان خودش فرار کرده سازمانی که او را در جوانی گرفته ، آموزش های نظامی داده و تبدیل به یک آدمکش حرفه ایش کرده است اما نیکیتا عاشق یک غیر نظامی می شود اما سازمان (که ما آن را به اسم واحد می شناسیم) نامزد نیکیتا (دنیل) را می کشد و این قتل را یک تصادف جلوه میدهد حالا نیکیتا از فرارش سه سال گذشته اما به دلایلی که خودتان در سریال خواهید دید برمی گردد و می خواهد واحد را از بین ببرد و راز آنها را آشکار کند اما ...
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
Bule Ray
1080P
720P
5 شهریور 1395
5,180
58.51
azar

این مترجم 436 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 3,031 بار دانلود شده است .