دانلود زیرنویس فارسی سریال Psych فصل 3 تمام قسمت ها

در طول دوران کودکی "شان اسپنسر" استعداد قابل توجه خود را که توجه کردن به کوچک ترین جزئیات بود زیر نظر پدر پلیس خود پرورش داد. پس از بزرگ شدن "شان" با مشکل پیدا کردن شغل مواجه شد و بیشتر زمان خود را صرف دادن سرنخ هایی به پلیس به صورت ناشناس کرد. درحال ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی سریال Psych فصل 3 تمام قسمت ها

در طول دوران کودکی "شان اسپنسر" استعداد قابل توجه خود را که توجه کردن به کوچک ترین جزئیات بود زیر نظر پدر پلیس خود پرورش داد. پس از بزرگ شدن "شان" با مشکل پیدا کردن شغل مواجه شد و بیشتر زمان خود را صرف دادن سرنخ هایی به پلیس به صورت ناشناس کرد. درحالی که این سرنخ ها برای پلیس بسیار کارساز بودند اما باعث شد تا پلیس به او مشکوک شود که در این جرم ها دخالت داشته است. برای پاک کردن نام خود "شان" تصمیم می گیرد تا ادعا کند یک غیبگو است. هیچکس حرف او را باور نکرد اما پلیس در پرونده هایی که قابل حل نبودند از کمک او استفاده می کرد ...
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
Bule Ray
1080P
720P
5 شهریور 1395
179
45.25
azar

این مترجم 436 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 81 بار دانلود شده است .