دانلود زیرنویس فارسی سریال Rookie Blue فصل 1 - تمام قسمت ها

پنج پلیس جوان جویای نام بلافاصله پس از اینکه از آکادمی پلیس فارغ التحصیل می شوند در اولین روز کارشان به عنوان پلیس وارد دنیایی می شوند که حتی کوچکترین اشتباه می تواند جان یک انسان را نجات دهد و یا از بین ببرد و یک عمر پشیمانی به بار بیاورد. ارشد این ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی سریال Rookie Blue فصل 1 - تمام قسمت ها

پنج پلیس جوان جویای نام بلافاصله پس از اینکه از آکادمی پلیس فارغ التحصیل می شوند در اولین روز کارشان به عنوان پلیس وارد دنیایی می شوند که حتی کوچکترین اشتباه می تواند جان یک انسان را نجات دهد و یا از بین ببرد و یک عمر پشیمانی به بار بیاورد. ارشد این گروه یک جوان 26 ساله کمال گرا به نام «اندی» است. او همیشه خواسته تا یک پلیش خوب باشد. گرچه پدرش بهترین پلیس و بهترین پدر نبود ، اما اندی می داند که در هیچ شغل دیگری نمی تواند چنین دوستان و هیجانی را پیدا کند .این سریال به ماجراهای این گروه جوان و روابطشان می پردازد و ...
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
Bule Ray
1080P
720P
480p
11 شهریور 1395
280
38.93
khe

این مترجم 3,966 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 109 بار دانلود شده است .