دانلود زیرنویس فارسی سریال The Good Wife فصل 1 - تمام قسمت ها

داستان سریال درباره زنی است به نام «آلیشیا فلاریک» که همسر سیاستمداریست که به دلیل ارتباط نادرست و سوء استفاده از مقام دولتی به زندان می افتد. آلیشیا که سالهاست بعد از ازدواج فعالیت حقوقی نداشته به دلیل مشکلات مالی بعد از حدود ده سال دوباره شغل وکالت ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Good Wife فصل 1 - تمام قسمت ها

داستان سریال درباره زنی است به نام «آلیشیا فلاریک» که همسر سیاستمداریست که به دلیل ارتباط نادرست و سوء استفاده از مقام دولتی به زندان می افتد. آلیشیا که سالهاست بعد از ازدواج فعالیت حقوقی نداشته به دلیل مشکلات مالی بعد از حدود ده سال دوباره شغل وکالت را در یک شرکت حقوقی پی می گیرد. او که سالهاست از وکالت فاصله گرفته و به بزرگ کردن فرزندان و زندگی به عنوان یک زن خانه دار عادت کرده ، در محیط کار با استقبال گرمی مواجه نمی شود. از طرفی نیز باید صحبتهای در گوشی همکاران را در مورد شوهرش که یکی از سیستمداران بزرگ شهر بوده ولی امروز مایه خجالت آلیشیا و فرزندانش شده را تحمل کند. تصویری که از آلیشیا با بازی فوق العاده «جولیانا مارگیولس» داده می شود ، نه شبیه همسری به مانند «هیلاری کلینتون» است که در دوران اتهامات شدید و شکننده به شوهرش همچون صخره ای در مقابل همه اتهامات به نفع شوهرش مقاومت کرد و نه همسری که شوهر خود را کاملا به فراموشی بسپارد و زندگی تازه ای را شروع کند و ...
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
Bule Ray
1080P
720P
480p
10 شهریور 1395
1,004
52.29
khe

این مترجم 3,966 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 525 بار دانلود شده است .