دانلود زیرنویس فارسی سریال The Killing فصل 3 - تمام قسمت ها

سارا لیندن کارگاه با تجربه ای است که می خواهد خود را بازنشسته کند و بــا نـامزدش به کـالـیفرنیا برود.سارا در روز آخر کارش با کارگاه تازه کار "اِستفان هولدِر" که به تـازگی از بخش مبارزه با مواد مخدر منتقل شده است، یک پرونده قتلی را شریک می شود. این دو ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Killing فصل 3 - تمام قسمت ها

سارا لیندن کارگاه با تجربه ای است که می خواهد خود را بازنشسته کند و بــا نـامزدش به کـالـیفرنیا برود.سارا در روز آخر کارش با کارگاه تازه کار "اِستفان هولدِر" که به تـازگی از بخش مبارزه با مواد مخدر منتقل شده است، یک پرونده قتلی را شریک می شود. این دو نـفر برای تحقیق به محل وقوع جرم واقع در یـک پـارک محلی در نامسکون، جـایی که تی شرتی خونی و کـارت اعتباری متعلق به اِستن لارسن پـیدا شـده بـود، می روند و ... داستان این سریال صرفا بر موضوع قتل متمرکز نشده است و بر سه محور تحقیقات پلیس، مظنونین آنها و وضعیت خانواده مقتول تمرکز دارد.
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
Bule Ray
1080P
720P
480p
14 شهریور 1395
2,023
49.83
khe

این مترجم 3,966 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 1,008 بار دانلود شده است .