دانلود زیرنویس The Walking Dead فصل 7 قسمت 2

خلاصه و عنوان قسمت اول فصل هفتم THE WALKING DEAD منتشر شد فصل قبل جایی به اتمام رسید که ریک و بقیه گروهش به صورت ناتوان در مقابل نیگان زانو زده بودند. کاری که نیگان انجام می‌دهد، بقیه اعضای گروه را برای همیشه تحت تاثیر قرار خواهد داد. این خلاصه ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس The Walking Dead فصل 7 قسمت 2

خلاصه و عنوان قسمت اول فصل هفتم THE WALKING DEAD منتشر شد

فصل قبل جایی به اتمام رسید که ریک و بقیه گروهش به صورت ناتوان در مقابل نیگان زانو زده بودند. کاری که نیگان انجام می‌دهد، بقیه اعضای گروه را برای همیشه تحت تاثیر قرار خواهد داد.

این خلاصه هیچ اطلاعات جدیدی را اضافه بر آنچه از قبل می‌دانستیم در اختیار ما قرار نمی‌دهد و به جای دادن اطلاعات رمزآلود، فقط به بیان موضوعی واضح می‌پردازد. این خلاصه حتی نسبت به خلاصه قبلی منتشر شده توسط AMC نیز مختصرتر است. با در خطر بودن جان ریک، دریل، گلن، مگی، آبراهام، یوجین، کارل، ساشا، رزیتا، میشون و آرون، می‌توان تصور کرد که صرف نظر از پیشامد هرگونه اتفاق، طرفداران در انتهای این قسمت، ناراحت خواهند بود.

می‌توان امیدوار بود که تمام هایپ موجود پیرامون قسمت اول این فصل، نتیجه خوبی را در بر داشته‌باشد. با تهدیدی که جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) در دقایق پایانی قسمت آخر فصل ششم به وجود آورد، طرفداران به مدت بسیار طولانی منتظر دیدن نتیجه این اتفاق هستند. به جای دیدن دوباره نیگان در حال سخنرانی و تهدید بازماندگان، امیدواریم فصل جدید موضوعات و احتمالات جدیدی را بررسی کند و از پرداخت بیش از حد به اتفاقات گذشته امتناع کند.

البته، اگر نویسندگان سریال بتوانند موانع را برای تبدیل این قسمت پرانتظار به قسمتی که طرفداران انتظارش را دارند، از بین ببرند، ساخت بقیه قسمت‌ها و نحوه روایت داستان که شروع آن از ابتدای سال جاری میلادی کلید خورد، توسط آنها چندان کار دشواری نخواهد بود. این موضوع به زودی مشخص خواهد شد.

فصل هفتم سریال The Walking Dead در تاریخ ۲ آبان ماه از شبکه AMC پخش خواهد شد.
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
HDTV
WEBDL
Bluray
720p
480p
11 آبان 1395
560
18.04
احمد

این مترجم 62 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 101 بار دانلود شده است .