دانلود زیرنویس فارسی فیلم Danny Collins 2015

ژانر : درام | کمدی | موسیقی امتیاز : 7.3/10 خلاصه داستان : داستان « دنی کالینز » بر اساس یک اتفاق واقعی ساخته شده است که در سال ۲۰۰۵ رخ داد. در این سال « استیو تیلستون » که خواننده فولک آمریکایی می باشد، تماسی از طرف یک کلکسیونر دریافت می کند که در ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Danny Collins 2015

ژانر : درام | کمدی | موسیقی
امتیاز : 7.3/10
خلاصه داستان : داستان « دنی کالینز » بر اساس یک اتفاق واقعی ساخته شده است که در سال ۲۰۰۵ رخ داد. در این سال « استیو تیلستون » که خواننده فولک آمریکایی می باشد، تماسی از طرف یک کلکسیونر دریافت می کند که در این تماس وی اعلام می کند خواننده افسانه ای ، « جان لنون » نامه ای را در سال ۱۹۷۱ نوشته بود که متعلق به وی می باشد. جان لنون ظاهرا این نامه را پس از مشاهده مصاحبه ای از تیلستون نوشته که وی در آن مصاحبه گفته بود : "از این می ترسم که ثروت و شهرت تاثیر منفی بر روند آهنگسازی ام بگذارد" . جان لنون در این نامه گمشده در آن زمان به تیلستون گفته بود : "ثروتمند بودن تاثیری بر روندی که انتخاب کرده ای ندارد" . همین اتفاق ساده و البته جالب ، دستمایه ساخت اثری به همین نام شده است و ..
29 تیر 1395
347
3.17
سپهر مقدم

این مترجم 1,096 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 11 بار دانلود شده است .