دانلود زیرنویس فارسی فیلم Time Renegades 2016

1983 : “جی هوان” (چو جونگ سوک) یه معلم موسیقی می باشد که قرار است بزودی با نامزدش “یون جونگ” (لیم سوجونگ) ازدواج کند. “یون جونگ” درگیر مشکلی می شود و “جی هوان” هم سعی می کند از او محافظت کند. 2015 : کارآگاه “گون وو” (لی جین ووک) و “جی هوان” بصورت ات ...

ایران زیرنویس

ایران زیرنویس بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی ایران .

برای اولین بار در ایران، زیرنویس های خود را آپلود کنید، آن ها را مدیریت کنید و حمایت مالی دریافت کنید.

فقط کافی ست در ایران زیرنویس ثبت نام کنید و زیرنویس های خود را به اشتراک بگذارید.

زحمات شما را ارج می نهیم ....

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Time Renegades 2016

1983 : “جی هوان” (چو جونگ سوک) یه معلم موسیقی می باشد که قرار است بزودی با نامزدش “یون جونگ” (لیم سوجونگ) ازدواج کند. “یون جونگ” درگیر مشکلی می شود و “جی هوان” هم سعی می کند از او محافظت کند. 2015 : کارآگاه “گون وو” (لی جین ووک) و “جی هوان” بصورت اتفاقی قادر می شند زندگی یکدیگر را از طریق خواب هایشان ببینند. “گون وو” از مشکلی که “جی هوان” درگیر آن شده با خبر می شود. “گون وو” با “سو ایون” (لیم سو جونگ) هم ملاقات می کند و با همدیگر به دنبال راه حل برای مشکلی که درگذشته جای دارد می روند که …
زیرنویس هماهنگ با نسخه های
HDRip
DVDRip
20 تیر 1395
139
9.35
محمدرضا سیمین فر

این مترجم 408 زیرنویس در کارنامه خود دارد .

کمک مالی به مترجم زیرنویس

دوستانی که می خواهند به این کاربر کمک مالی کنند و یا اینکه از زحمت های این مترجم تشکر کنند مبلغی را به این کاربر انتساب دهید.

این مبلغ هرچند ناچیز باشد ولی به مترجم این امید را می دهد تا در زیرنویس های دیگر بهتر عمل کند و بهترین زیرنویس را در اختیار شما قرار دهید.

حداقل مبلغ کمک 10,000 ریال می باشد.

این قسمت به زودی راه اندازی می شود .

جعبه دانلود زیرنویس

جهت دانلود این زیرنویس بر روی دکمه دانلود زیرنویس کلیک کنید.

توجه داشته باشید تمامی زیرنویس های این سایت رایگان بوده و توسط مترجمین زحمت کش ترجمه شده است و در این سایت قرار داده شده است .

این زیرنویس 13 بار دانلود شده است .